Rozdělení dětí do budov a tříd pro školní rok 2017/2018

29.08.2017 06:17

Nově přijaté děti jsou rozděleny podle počtu volných míst na jednotlivých budovách s možným přihlédnutím na přání rodičů či vzdálenost bydliště od budovy MŠ. Rozdělení na třídy je podle věku.


BUDOVA MÍROVÉHO HNUTÍ 1680

 

4. TŘÍDA - učitelky na třídě: Dagmar Hubertová, Mgr. Ludmila Krausová 


 

PŘÍJMENÍ
A JMÉNO DÍTĚTE


 

 

VARIABILNÍ
  SYMBOL


 

 

AMMEROVÁ Eliška


 

 

1338


 

 

BASLOVÁ Natálie


 

 

1332


 

 

CSIRIK Daniel


 

 

1304


 

 

ČUNÁTOVÁ Jolana


 

 

1260


 

 

DLOUHÁ Aneta


 

 

1305


 

 

DOLANSKÝ Prokop


 

 

1378


 

 

DUONG Bao Ngoc   Kitty


 

 

1293


 

 

HEŘMAN Jan


 

 

1308


 

 

HOANG Bich Trang   Týna


 

 

1294


 

 

JURKA Samuel


 

 

1295


 

 

KELBLOVÁ Elen


 

 

1297


 

 

KUBÁČ Jan


 

 

1309


 

 

KULHAVÝ Jakub


 

 

1269


 

 

MARCINEK Martin


 

 

1311


 

 

MARKOVÁ Anežka


 

 

1275


 

 

MIHALÍKOVÁ Denisa


 

 

1298


 

 

MRÁZ Nikolas


 

 

1277


 

 

NGUYEN Minh Khang   Tom


 

 

1299


 

 

PETŘÍKOVÁ Veronika


 

 

1337


 

 

PHAM Ngoc Lam


 

 

1386


 

 

REPILADO LICORISH Chris Angelo


 

 

1300


 

 

ŘEZNÍKOVÁ Adéla


 

 

1319


 

 

SHIMAN Emma


 

 

1301


 

 

STEINEROVÁ Tereza


 

 

1321


 

 

STŘÍBNÁ Klára


 

 

1285


 

 

ŠOLTISIK Sebastián


 

 

1280


 

 

TOMÁŠKOVÁ Julie


 

 

1323


 

 

WIENER Michael


 

 

1327


 


3. TŘÍDA - učitelky na třídě: Eliška Chvojková, Michaela Čvančarová



 

PŘÍJMENÍ
  A JMÉNO DÍTĚTE


 

 

VARIABILNÍ
  SYMBOL


 


BENEŠOVÁ Kateřina
 


 

1340


 

 

CASTAIGNEDE Victor Václav


 

 

1387


 

 

FISHCHENKO Daniel


 

 

1306


 

 

GIANOLI Samuel


 

 

1307


 

 

GIUFFRIDA Nicolo


 

 

1353


 

 

HOANG Anh Quan   Tomáš


 

 

1388


 

 

HONZÍK Michael


 

 

1389


 

 

CHVOJKA Martin


 

 

1342


 

 

JAČEK Teodorik


 

 

1343


 

 

JŮZA Kryštof


 

 

1358


 

 

MAGOMEDOV Alan


 

 

1310


 

 

MIHALÍK Marek


 

 

1333


 

 

MICHÁLEK Patrik


 

 

1363


 

 

MILEROVÁ Tereza


 

 

1334


 

 

MLEJNSKÝ Jan


 

 

1390


 

 

NGUYEN Minh Thu   Márinka


 

 

1345


 

 

NGUYEN Minh Vu   Tonda


 

 

1346


 

 

PAWINGER Vincent


 

 

1314


 

 

PECLINOVSKÝ Šimon


 

 

1315


 

 

POPELÁŘ Vojtěch


 

 

1317


 

 

RUBANYY Angelina


 

 

1368


 

 

SEILEROVÁ Sofie


 

 

1320


 

 

SLANAŘ Jakub


 

 

1331


 

 

ŠTĚDRÁ Josefína


 

 

1370


 

 

TRINH Bao Linh   Linda


 

 

1325


 

 

VESELÁ Marika


 

 

1326


 

 

VESELÁ Veronika Amálie


 

 

1372


 

 

ŽELEZNÝ Viktor


 

 

1329


 



2. TŘÍDA - učitelky na třídě: Mgr. Mária Ivanecká, Olga Divíšková




 

PŘÍJMENÍ
  A JMÉNO DÍTĚTE


 

 

VARIABILNÍ
  SYMBOL


 

 

ASCHERL Jan


 

 

1391


 

 

BROŠKO Marek


 

 

1350


 

 

ENKHBAATAR Barkhas


 

 

1352


 

 

GAVLÁKOVÁ Lucie


 

 

1384


 

 

HOLÝ Daniel


 

 

1354


 

 

HRIŽOVÁ Amália


 

 

1341


 

 

CHALOUPKA Jaroslav


 

 

1355


 

 

CHUDÁ Veronika


 

 

1356


 

 

IMRYŠEK Tomáš


 

 

1357


 

 

KAFKOVÁ Nela


 

 

1359


 

 

KANTOR Adam


 

 

1360


 

 

KOZLER Michal


 

 

1361


 

 

KRATOCHVÍL Tibor


 

 

1377


 

 

LHOTSKÝ Jáchym


 

 

1392


 

 

MIKOVÁ Veronika


 

 

1364


 

 

NĚMCOVÁ Natálie


 

 

1365


 

 

NGUYEN Diec Phi Anh


 

 

1393


 

 

NGUYEN My Chi   Monika


 

 

1379


 

 

NGUYEN Tram Anh   Tereza


 

 

1394


 

 

PEŠKOVÁ Anna


 

 

1347


 

 

PETŘÍK Vladislav


 

 

1367


 

 

ŘEHOŘOVÁ Emma


 

 

1380


 

 

SCHEJBALOVÁ Nikol


 

 

1369


 

 

SRNA František


 

 

1395


 

 

TRAN Le Dang Khoi


 

 

1396


 

 

UŠELOVÁ Natálie


 

 

1385


 

 

VRBICKÁ Victoria Jane


 

 

1374


 

 

ZÁMOSTNÁ Ester


 

 

1375


 

1. TŘÍDA - učitelky na třídě: Jana Hurková, Bc. Alena Gavláková


 

PŘÍJMENÍ
  A JMÉNO DÍTĚTE


 

 

VARIABILNÍ
  SYMBOL


 

 

BERNÁŠKOVÁ Tereza


 

 

1397


 

 

ČERŇÁK Nikolas


 

 

1398


 

 

ČERŇÁK Viktor


 

 

1399


 

 

ČUNÁTOVÁ Apolena


 

 

1400


 

 

DIVIŠOVÁ Veronika


 

 

1401


 

 

DLOUHÁ Denisa


 

 

1402


 

 

DLOUHÝ Tomáš


 

 

1403


 

 

DO Emma


 

 

1404


 

 

DUONG Gia Bao


 

 

1405


 

 

HEŘMANOVÁ Eva


 

 

1382


 

 

HOUŽVIČKA Matyáš


 

 

1406


 

 

KOTSCH Michal


 

 

1407


 

 

KOVÁŘÍK Adam


 

 

1408


 

 

KUBÁLEK Filip


 

 

1409


 

 

KULHAVÝ Lukáš


 

 

1362


 

 

LEMAK Vitalina


 

 

1410


 

 

LIPOLDOVÁ Anna


 

 

1411


 

 

LIŠÁK Adam


 

 

1412


 

 

MRÁZKOVÁ Edita


 

 

1413


 

 

NERUDA Petr


 

 

1414


 

 

NERUDOVÁ Kristina


 

 

1415


 

 

NGUYENOVÁ Thuy Tien


 

 

1416


 

 

PAPUČA Matyáš


 

 

1417


 

 

PETLAN Lukáš


 

 

1418


 

 

PHANOVÁ Bao Han


 

 

1419


 

 

POPELÁŘOVÁ Magdalena


 

 

1420


 

 

ŠOLTISIKOVÁ Sára


 

 

1421


 

BUDOVA DONOVALSKÁ 1862/51 (pod Chodovskou tvrzí - u parku) Červená třída - učitelky na třídě: Petra Kukačková, Ivana Slámová

                                                                                      


 

PŘÍJMENÍ A
  JMÉNO DÍTĚTE


 

 

VARIABILNÍ
  SYMBOL


 

 

BÍLÁ Nikol


 

 

2227


 

 

BOHUŇKOVÁ Michaela


 

 

2228


 

 

BRÉDA Matej


 

 

2229


 

 

HOLZBACHOVÁ Kateřina


 

 

2230


 

 

JAROŠ Eliška


 

 

2231


 

 

KANTOŘÍK Otakar


 

 

2232


 

 

KOHOUT Petr


 

 

2218


 

 

KRATOCHVILOVÁ Anna


 

 

2233


 

 

KŘÍŽOVÁ Tereza


 

 

2211


 

 

KUCHAŘ Šimon


 

 

2212


 

 

KUKLOVÁ Eliška


 

 

2234


 

 

LEVKUTS Tereza


 

 

2235


 

 

POUCHOVÁ Klára


 

 

2236


 

 

PYHAČ Sofija


 

 

2203


 

 

PYŠNÝ Jiří


 

 

2237


 

 

RITOR Artur


 

 

2238


 

 

ROZEHNAL Eliáš


 

 

2222


 

 

SEVERIN Martin


 

 

2239


 

 

SIGMUND Dominik


 

 

2240


 

 

STOKLASA Jakub


 

 

2241


 

 

ŠPETA Michal


 

 

2205


 

 

ŠPRINGROVÁ Viktorie


 

 

2242


 

 

ŠŤÁSTKOVÁ Anna


 

 

2243


 

 

ŠTĚRBOVÁ Natálie


 

 

2280


 

 

VALENTOVÁ Eliška


 

 

2224


 

 

VÍTOVCOVÁ Valentýna


 

 

2248


 

 

ZAJÍČKOVÁ Karolína


 

 

2249


 

 

ŽĎÁNSKÁ Zuzana


 

 

2250


 

Zelená třída - učitelky na třídě: Iveta Skálová, Alena Benešová

                                                                                      


 

PŘÍJMENÍ A
  JMÉNO DÍTĚTE


 

 

VARIABILNÍ
  SYMBOL


 

 

BICANOVÁ Lilien


 

 

2254


 

 

BILAN Viktorie


 

 

2226


 

 

BŘEZINA Samuel


 

 

2255


 

 

ELIÁŠ Denis


 

 

2256


 

 

HANUŠ Matyáš


 

 

2257


 

 

HENZLOVÁ Michaela


 

 

2258


 

 

HRNČÍŘ Deniz


 

 

2259


 

 

CHÝLOVÁ Justýna


 

 

2260


 

 

ISMAILOVA Safiya


 

 

2261


 

 

JAROŠ Matěj


 

 

2262


 

 

KLEIMANOVÁ Viktorie


 

 

2253


 

 

KLOUZAL Eduard


 

 

2263


 

 

KOLÁŘOVÁ Patricie


 

 

2265


 

 

KUČEROVÁ Laura


 

 

2267


 

 

KUZMIN Sergey


 

 

2268


 

 

LÁD Lukáš


 

 

2281


 

 

MARWAN Sofie


 

 

2225


 

 

MRÁZEK Emil


 

 

2270


 

 

NAVRÁTIL Jakub


 

 

2279


 

 

NĚMECKÝ Zbyněk


 

 

2282


 

 

NGUYEN Minh Hoa   Bibi


 

 

2271


 

 

PARADOVÁ Hana


 

 

2272


 

 

ŠTĚPÁNEK Matyáš


 

 

2244


 

 

ŠVIDEK Matěj


 

 

2274


 

 

TREGLER Matouš


 

 

2245


 

 

TREGLEROVÁ Soňa


 

 

2246


 

 

VOKROUHLÍKOVÁ Kateřina


 

 

2277


 

 

VONDRUŠKOVÁ Veronika


 

 

2278


 

Žlutá třída - učitelky na třídě: Kateřina Procházková, Kateřina Šlitrová

                                                                                     


 

PŘÍJMENÍ
  A JMÉNO DÍTĚTE


 

 

VARIABILNÍ
  SYMBOL


 

 

ANDRIJAŠKO Danil


 

 

2283


 

 

BICAN Dominik


 

 

2284


 

 

BOHUŇKOVÁ Elen


 

 

2285


 

 

BUBENÍK Ondřej


 

 

2286


 

 

DOBOŠ Sarah


 

 

2287


 

 

CHU Max


 

 

2288


 

 

KOLÁŘ Ondřej


 

 

2264


 

 

KOPŘIVOVÁ Ema


 

 

2289


 

 

KRATOCHVILOVÁ Ema


 

 

2266


 

 

LE Dien Paolo


 

 

2290


 

 

LE Hai   Kevin


 

 

2291


 

 

LENHARTOVÁ Eliška


 

 

2292


 

 

MACHÁLEK Jan


 

 

2293


 

 

MAREK Tobiáš


 

 

2294


 

 

MARTINKOVÁ Eliška


 

 

2295


 

 

MEJSNAR Antonín


 

 

2296


 

 

MOKRÝ Antonín


 

 

2297


 

 

NGUYEN Linh Nhi   Suri


 

 

2298


 

 

SCHROLLOVÁ Gabriela


 

 

2299


 

 

SIGMUND David


 

 

2300


 

 

ŠPETA Martin


 

 

2301


 

 

ŠPRINGR Jan


 

 

2302


 

 

VÁVROVÁ Karolína


 

 

2303


 

 

VOBOŘIL David


 

 

2275


 

 

VOBOŘILOVÁ Darina


 

 

2276


 

 

YADAV Arnav


 

 

2304


 

TŘÍDA V ZÁKLADNÍ ŠKOLE DONOVALSKÁ 1684

V této třídě jsou děti s odkladem školní docházky doplněné nejstaršími předškoláky, případně předškoláky, jejichž rodiče si toto přály z důvodu staršího sourozence na základní škole.


MŠ v ZŠ - učitelky na třídě:            Jana Sedláčková, Olga Cinková             




 

Příjmení
  a jméno dítěte


 

 

BALAŠ Maxim


 

 

BARTOŠ Dominik


 

 

BENEŠ Michal


 

 

BOHUNĚK Kristián


 

 

BYSTŘICKÝ Ondřej


 

 

CUDLÍNOVÁ Anděla


 

 

DO Duc Khanh   Karel


 

 

FIALOVÁ Sofie


 

 

HALOUNOVÁ Taťána


 

 

HORÁK Jakub


 

 

HORÁLKOVÁ Kristýna


 

 

HRALOVÁ Olivie Anna


 

 

JAKUBCZAK Oliver


 

 

JAKUBCZAK Tomasz


 

 

JEŽKOVÁ Tereza Sandra


 

 

JURYKOVÁ Karolína


 

 

KRATOCHVÍL Lukáš


 

 

LE Trang Anh   Anička


 

 

LIŠKA Jan


 

 

MICHÁLKOVÁ Sofie


 

 

MLEJNSKÁ Anna


 

 

NAJMAN Matyáš


 

 

NGUYEN Vu Linh Huong   Larisa


 

 

SMETKA Samuel


 

 

ŠVEŇHA Vojtěch


 

 

TECHLOVSKÁ Kristýna


 

 

UMCHAEVA Jasmina


 

 

ŽÁK Filip


 


Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Navštivte fotogalerii

Novinky

12.09.2017 20:18

Nový projekt - Sportující mládež

Nový projekt - Sportující mládež - pro vaše děti.
29.09.2016 11:39

Opět velká gratulace

Naše děti se účastnily soutěže Jak se hasilo před 150 lety, kde Alexandra Malá získala 3. místo a obdržela krásné ceny. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školky. Mgr. Hana Lisecová Zimová
06.06.2016 13:43

Velká gratulace za skvělé umístění!

Naše děti se zúčastnily výtvarné soutěže Náš král  Karel IV, ve které získaly velmi hezká umístění :1. místo Anna Vraná - 3.tř. MH2. místo František Tulach - 3.tř. Dčestné uznání Martin Štěpán -...

© 2009 Všechna práva vyhrazena.