DISTANČNÍ VÝUKA + EMAILY NA JEDNOTLIVÉ TŘÍDY

03.03.2021 10:59

Vážení a milí, 

distanční výuka je v plném proudu. 

Jelikož i my potřebujeme pro návaznost práce od Vás zpětnou vazbu, prosíme Vás o uchovávání /alespoň části/ vypracovaných úkolů. Tyto materiály odevzdejte paní učitelkám ve Vašich třídách po znovuotevření naší školy. 

Pokud má někdo z Vás problém s vytištěním materiálů k distanční výuce, kontaktujte prosím paní učitelky na email Vaší třídy /viz. níže/. S třídními učitelkami si dohodnete konkrétní termín, kdy bude možné si vytištěné materiály vyzvednout ve školce. 

Dále Vás prosíme, se všemi dotazy, žádostmi o radu, nápady a konzultacemi ohledně distanční výuky, kontaktujte opětně formou emailů své třídní učitelky. Vaše zpětná vazba nám pomůže s hodnocením a dalším plánováním práce s dětmi. 

Taktéž u dětí, které vykonávají povinné předškolní vzdělávání, je třeba v případě neúčasti na distanční výuce tyto děti na níže uvedené emaily omlouvat. Týká se pouze dětí, které mají předškolní vzdělávání povinné. 

 
 

 
 

legenda mh - budova Mírového hnutí 

               dono - budova Donovalská 

 

Mgr. Hana Lisecová Zimová 

V případě potřeby volejte 602776674 

 

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

08.06.2021 14:02

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fondu Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
11.12.2020 10:47

Dárečky pro seniory

Děti z obou budov mateřské školy vyráběly dárky do Domov Seniorů na Praze 4 a 10. Dárečky byly s velkými díky přijaty a po třídenní karanténě se dostanou i k babičkám a dědečkům.
03.11.2020 11:22

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fondu Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.  
26.08.2020 10:02

Směrnice mimořádné opatření od 1.9.2020

Vážení rodiče, milí přátelé, Vzhledem k tomu, že se blíží 1.9.2020, ráda bych Vás tímto na začátku tohoto závazného sdělení pozdravila, popřála hodně zdraví a přidala přání co nejúspěšnějšího zvládnutí nového školního roku, které nám komplikuje epidemiologická situace, se kterou jste všichni...
28.01.2020 07:38

Sbírka víček - ukončení

Vážení rodiče, sbírka plastových víček pro Adámka je na přání jeho maminky ukončena. Všem, kteří pomáhali, velice děkujeme!!!   Protože máme na skladě velké množství víček z PET lahví a rádi bychom ve sběru plastových víček pokračovali, hledáme jiného odběratele. Víte-li o někom, kdo by...

© 2009 Všechna práva vyhrazena.