DISTANČNÍ VÝUKA + EMAILY NA JEDNOTLIVÉ TŘÍDY

03.03.2021 10:59

Vážení a milí, 

distanční výuka je v plném proudu. 

Jelikož i my potřebujeme pro návaznost práce od Vás zpětnou vazbu, prosíme Vás o uchovávání /alespoň části/ vypracovaných úkolů. Tyto materiály odevzdejte paní učitelkám ve Vašich třídách po znovuotevření naší školy. 

Pokud má někdo z Vás problém s vytištěním materiálů k distanční výuce, kontaktujte prosím paní učitelky na email Vaší třídy /viz. níže/. S třídními učitelkami si dohodnete konkrétní termín, kdy bude možné si vytištěné materiály vyzvednout ve školce. 

Dále Vás prosíme, se všemi dotazy, žádostmi o radu, nápady a konzultacemi ohledně distanční výuky, kontaktujte opětně formou emailů své třídní učitelky. Vaše zpětná vazba nám pomůže s hodnocením a dalším plánováním práce s dětmi. 

Taktéž u dětí, které vykonávají povinné předškolní vzdělávání, je třeba v případě neúčasti na distanční výuce tyto děti na níže uvedené emaily omlouvat. Týká se pouze dětí, které mají předškolní vzdělávání povinné. 

 
 

 
 

legenda mh - budova Mírového hnutí 

               dono - budova Donovalská 

 

Mgr. Hana Lisecová Zimová 

V případě potřeby volejte 602776674 

 

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

04.05.2023 06:24

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
08.03.2023 14:39

1. místo ve výtvarné soutěži

Vážení rodiče,  naše školka má 1. místo ve výtvarné soutěži "Namalujte skřítka pro radost". Toto umístění získala Zuzanka Masopustová z červené třídy, pod vedením paní učitelky Ivany Slámové. Jménem celé školy gratuluji Zuzance a děkuji za skvělou reprezentaci naší školy. Mgr. Hana Lisecová...
26.10.2022 13:15

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
05.05.2022 12:59

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili
04.05.2022 06:43

POZOR! ZRUŠENÍ PŘEDŠKOLKY 10. 5. 2022

Z hygienických důvodů je dne 10. 5. 2022 zrušena předškolka na budově Donovalská.  Děkujeme za pochopení.  

© 2009 Všechna práva vyhrazena.