KARANTÉNA VE 3. MODRÉ TŘÍDĚ V BUDOVĚ MÍROVÉHO HNUTÍ

11.11.2021 18:26

Vážení rodiče, 

vzhledem k tomu, že mám potvrzeno onemocnění jednoho našeho dítěte na covid, byla pro modrou třídu na budově Mírového hnutí vyhlášena karanténa. Rodiče, jejichž dětí se tato karanténa týká, byli informováni mou osobou a byly jim předány konkrétní informace a data. Pro ostatní, které jsem nekontaktovala, byť jsou z modré třídy, je docházka v běžném režimu. Prosím Vás o zvýšenou obezřetnost při sledování zdravotního stavu Vašich dětí. Ve chvíli, kdy obdržím další informace od hygieny, budu kontaktovat dotčené rodiče prostřednictvím Lyfle a www stránek. Věřím, že tuto situaci společně zvládneme ku prospěchu a zdraví dětí. Veškeré informace Vám ráda zodpovím.

Mgr. Hana Lisecová Zimová

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

30.05.2023 07:23

Poděkování za pracovní materiál

Děkujeme truhlářství Rwood za zbytky dřeva, hranoly, prkénka, šroubky a hřebíky. 
04.05.2023 06:24

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
08.03.2023 14:39

1. místo ve výtvarné soutěži

Vážení rodiče,  naše školka má 1. místo ve výtvarné soutěži "Namalujte skřítka pro radost". Toto umístění získala Zuzanka Masopustová z červené třídy, pod vedením paní učitelky Ivany Slámové. Jménem celé školy gratuluji Zuzance a děkuji za skvělou reprezentaci naší školy. Mgr. Hana Lisecová...
26.10.2022 13:15

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
05.05.2022 12:59

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili

© 2009 Všechna práva vyhrazena.