Rozdělení dětí do tříd a budov 2016/2017

29.08.2016 10:25

Rozdělení dětí do budov a tříd pro školní rok 2016/2017

Nově přijaté děti jsou rozděleny podle počtu volných míst na jednotlivých budovách s možným přihlédnutím na přání rodičů či vzdálenost bydliště od budovy MŠ. Rozdělení na třídy je podle věku.

BUDOVA MÍROVÉHO HNUTÍ 1680

4. TŘÍDAučitelky na třídě: Dagmar Hubertová, Mgr. Ludmila Krausová

 

CSIRIKOVÁ Michaela

1258

CUDLÍNOVÁ Anděla

1259

HÁJKOVÁ Eliška

1262

HALOUNOVÁ Taťána

1261

HORÁK Jakub

1263

HORÁNSKA Kristýna

1288

HRALOVÁ Olivie Anna

1255

JURÁSKOVÁ Julie

1265

JURYK Mychajlo                               

1247

KOTSCH Vladimír

1267

KRATOCHVÍL Lukáš

1256

LÁZNOVÁ Anežka

1270

LE Trang Anh   Anička

1271

LIŠKA Jan

1272

MAGOMEDOV Karim                           

1250

MALCOVÁ Natálie

1273

NAJMAN Matyáš

1278

  

 

PAWINGER Emil                                    

1251

PETŘÍKOVÁ Veronika

1337

PHAM Minh Duong   Roman

1335

 

PLÍHALOVÁ Anna

SOUČEK Metoděj                                                                                                                                                    

1289

 

1279


 

ŠOLTISIK Sebastián

1280

TECHLOVSKÁ Kristýna

1291

TOŠNAR David

1281

VESELÁ Kristýna Anna

1330

ZELENKOVÁ Phuong   Pája

1254

ŽÁK Filip

1282

 

 

 

3. TŘÍDAučitelky na třídě: Eliška Chvojková, Michaela Čvančarová

 

 

AMMEROVÁ Eliška

1338

BALAŠ Maxim

1302

BENEŠ Michal

1303

BOUŠKA Josef

1257

ČUNÁTOVÁ Jolana

1260

DLOUHÁ Aneta

1305

DO Duc Khanh   Karel

1292

DUONG Bao Ngoc   Kitty

1293

HEŘMAN Jan

1308

HOANG Bich Trang   Týna

1294

HORÁLKOVÁ Kristýna

1339

JURKA Samuel

1295

JURYKOVÁ Karolína

1296

KELBLOVÁ Elen

1297

KUBÁČ Jan

1309

KULHAVÝ Jakub                                

1269

MARKOVÁ Anežka

1275

MIHALÍKOVÁ Denisa

1298

MLEJNSKÁ Anna

1276

MRÁZ Nikolas

1277

NGUYEN Minh Khang   Tom                                    

1299

REPILADO LICORISH Chris Angelo

1300

ŘEZNÍKOVÁ Adéla

1319

SHIMAN Emma                           

1301

STŘÍBNÁ Klára

1285

TOMÁŠKOVÁ Julie

1323

WIENER Michael

1327

ZÁMEČNÍKOVÁ Lucie

1328

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

 

 

 

 

2. TŘÍDAučitelky na třídě: Mgr. Mária Ivanecká, Olga Divíšková

 

 

BASLOVÁ Natálie

1332

BENEŠOVÁ Kateřina

1340

CSIRIK Daniel

1304

FISHCHENKO Daniel

1306

GIANOLI Samuel

1307

HRIŽOVÁ Amálie

1341

CHVOJKA Martin

1342

JAČEK Teodorik

1343

MAGOMEDOV Alan

1310

MARCINEK Martin

1311

MIHALÍK Marek

1333

MILEROVÁ Tereza

1334

MLEJNSKÝ Jan

1312

NGUYEN Minh Thu

1345

NGUYEN Minh Vu

1346

PAWINGER Vincent

1314

PECLINOVSKÝ Šimon

1315

PEŠKOVÁ Anna

1347

PHAM Quang Ming   Kristián

1316

PLÍHAL Šimon

1348

POPELÁŘ Vojtěch

1317

SEILEROVÁ Sofie

1320

SLANAŘ Jakub

1331

STEINEROVÁ Tereza

1321

TRINH Bao Linh   Linda

1325

VESELÁ Marika

1326

ZELENKOVÁ Linda

1349

ŽELEZNÝ Viktor

1329

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. TŘÍDAučitelky na třídě: Jana Hurková, Kateřina Mrkosová, DiS.

 

 

BROŠKO Marek

1350

DANG An Huy

1351

ENKHBAATAR Barkhas

1352

GIUFFRIDA Nicolo

1353

HOLÝ Daniel

1354

CHALOUPKA Jaroslav

1355

CHUDÁ Veronika

1356

IMRYŠEK Tomáš

1357

JŮZA Kryštof

1358

KAFKOVÁ Nela

1359

KANTOR Adam

1360

KOZLER Michal

1361

KULHAVÝ Lukáš

1362

MICHÁLEK Patrik

1363

MIKOVÁ Veronika

1364

NĚMCOVÁ Natálie

1365

NĚMECKÝ Zbyněk

1366

PETŘÍK Vladislav

1367

RUBANYY Angelina

1368

SCHEJBALOVÁ Nikol

1369

ŠTĚDRÁ Josefína

1370

TOŠNAROVÁ Karin

1371

VESELÁ Veronika Amálie

1372

VITIŠOVÁ Karolína

1373

VRBICKÁ Victoria Jane

1374

ZÁMOSTNÁ Ester

1375

Kratochvíl Tibor

 

Bielská Tereza Sofie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUDOVA DONOVALSKÁ 1862/51 (pod Chodovskou tvrzí – u parku)

Červená třída učitelky na třídě: Petra Kukačková, Ivana Slámová

                                                             

                                                                                                                              

AMBRUS Viktor

2213

BOHUNĚK Kristián

2216

BYSTŘICKÝ Ondřej

2184

DERÉ Dominik

2186

GREGOR Tobiáš

2189

CHAROUZEK Josef

2190

JAKUBCZAK Oliver

2191

JAKUBCZAK Tomasz

2192

JAREŠ Denis

2193

JEŽKOVÁ Patricie

2194

KOHOUT Petr

2218

KOŠMAN Mark

2215

MARCHENKO Denis

2196

MRÁZKOVÁ Berta

2197

NGUYEN Vu Linh Huong   Larisa

2198

PARADA Jakub

2219

PEKAŘ Kryštof

2221

POKOROVÁ Nelly

2200

POPKOVÁ Aneta

2202

PYGACH Sofija

2203

ROZEHNAL Eliáš

2222

SCHRÖPFEROVÁ Simona

2173

SKUTECKÝ Šimon

2174

ŠVEŇHA Vojtěch

2206

TŮMA Jan

2207

VALENTOVÁ Eliška

2224

VONDRUŠKA Vojtěch

2252

ZHABLYAK David

2204

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zelená třída učitelky na třídě: Olga Cinková, Iveta Skálová

                                                             

                                                                                                                              

BÍLÁ Nikol

2227

BILAN Viktorie

2226

BOHUŇKOVÁ Michaela

2228

BRÉDA Matej

2229

FIALOVÁ Sofie

2210

HOLZBACHOVÁ Kateřina

2230

JAROŠ Eliška

2231

KANTOŘÍK Otakar

2232

KLEIMANOVÁ Viktorie

2253

KRATOCHVILOVÁ Anna

2233

KŘÍŽOVÁ Tereza

2211

KUCHAŘ Šimon

2212

KUKLOVÁ Eliška

2234

LEVKUTS Tereza

2235

POUCHOVÁ Klára

2236

PYŠNÝ Jiří

2237

RITOR Artur

2238

SEVERIN Martin

2239

SIGMUND Dominik

2240

STOKLASA Jakub

2241

ŠPETA Michal

2205

ŠPRINGROVÁ Viktorie

2242

ŠŤÁSTKOVÁ Anna

2243

TREGLEROVÁ Soňa

2246

UMCHAEVA Jasmina

2247

VÍTOVCOVÁ Valentýna

2248

ZAJÍČKOVÁ Karolína

2249

ŽĎÁNSKÁ Zuzana

2250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žlutá třída učitelky na třídě: Kateřina Procházková, Kateřina Šlitrová

                                                             

                                                                                                                              

BICANOVÁ Lilien

2254

BŘEZINA Samuel

2255

ELIÁŠ Denis

2256

HANUŠ Matyáš

2257

HENZLOVÁ Michaela

2258

HRNČÍŘ Deniz

2259

CHÝLOVÁ Justýna

2260

ISMAILOVA Safiya

2261

JAROŠ Matěj

2262

KLOUZAL Eduard

2263

KOLÁŘ Ondřej

2264

KOLÁŘOVÁ Patricie

2265

KRATOCHVILOVÁ Ema

2266

KUČEROVÁ Laura

2267

KUZMIN Sergey

2268

LOTKO Anna Mariya

2269

MARWAN Sofie

2225

MRÁZEK Emil

2270

NGUYEN Minh Hoa  

2271

PARADOVÁ Hana

2272

PONOMARJOV Bohdan

2273

ŠTĚPÁNEK Matyáš

2244

ŠVIDEK Matěj

2274

TREGLER Matouš

2245

VOBOŘIL David

2275

VOBOŘILOVÁ Darina

2276

VOKROUHLÍKOVÁ Kateřina

2277

VONDRUŠKOVÁ Veronika

2278

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TŘÍDA V ZÁKLADNÍ ŠKOLE DONOVALSKÁ 1684

V této třídě jsou děti s odkladem školní docházky doplněné nejstaršími předškoláky, případně předškoláky, jejichž rodiče si toto přály z důvodu staršího sourozence na základní škole.

MŠ v ZŠ – učitelky na třídě: Anděla Pechová, Jana Sedláčková                  

 

BAŠISTA Marek

 

BUI Lam Phong   Kevin

 

ČERNÁ Emma

 

ČURDOVÁ Kateřina

 

DRÁBOVÁ Anna

 

FEIXOVÁ Simona

 

FÜRBACHER Martin

3041

JEŽKOVÁ Tereza Sandra

 

KANTOR Filip

3042

KLÁPA Kryštof

 

KRAUS Šimon

 

KUBINA Marek

 

LUKANIUK Khrystyna

 

MATUNOVÁ Alena

3043

NGUYEN Viet Anh   Kevin

3044

NGUYEN Ba Hai

PAVLJUK Ludmila

 

POHLUDKA Ondráš

 

PŘÍBRSKÁ Natálie

 

SCHNEIDEROVÁ Alice

 

SMOLÍK Josef

 

 

 

SOUKUPOVÁ Gabriela

 

ŠIMONEK Roman

3045

ŠTĚRBOVÁ Tereza

 

VAMBERSKÝ Ondřej

3046

VLACH Jakub

 

VOKATÝ Jakub

 

VRANÁ Anna

 

 

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Navštivte fotogalerii

Novinky

22.02.2018 09:41

Vážení rodiče a přátelé školy

V tomto týdnu zakoupila škola pro dvě předškolní třídy 3D panely, které jsou vynikající pomůckou pro přípravu na školu. Jde o aktivní výukovou pomůcku, která dětem obohatí průběh získávání...
12.09.2017 20:18

Nový projekt - Sportující mládež

Nový projekt - Sportující mládež - pro vaše děti.
29.09.2016 11:39

Opět velká gratulace

Naše děti se účastnily soutěže Jak se hasilo před 150 lety, kde Alexandra Malá získala 3. místo a obdržela krásné ceny. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školky. Mgr. Hana Lisecová Zimová

© 2009 Všechna práva vyhrazena.