SKYPE KOMUNIKACE PŘEDŠKOLÁKŮ

03.03.2021 11:33

Na základě častých dotazů ohledně organizace s přihlašováním ke skype komunikaci odpovídám takto: 
Distanční výuka má základ v každodenním vypracováním úkolů, které máte na www stránkách. 
Skype komunikace slouží především jako podpora k tomu, aby děti neztratily kontakt s učitelkou a mohli jste společně řešit domácí přípravu Vašich dětí. Je nám jasné, že ne vždy jsou podmínky a možnost připojení. Neúčast dítěte na skype komunikaci nebude v žádném případě považována za neúčast ve výuce. Proto jsem Vás žádala o dodání " vypracovaných " úkolů, jako důkaz Vaší domácí distanční výuky. 
Formu skype komunikace jsem zvolila z důvodu toho, že je bezplatná, všem dostupná bez licence a obsluhu zvládnou i méně zdatní uživatelé /musíme myslet na to, že ne všichni mají stejné možnosti a podmínky/. 


Organizace skype: paní učitelka je přihlášena v daný čas a rodiče se přihlašují k paní učitelce. 


Prosíme o schovívavost, i pro nás jde o novou situaci. Děkujeme.

 

Mgr. Hana Lisecová Zimová 

 

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

30.05.2023 07:23

Poděkování za pracovní materiál

Děkujeme truhlářství Rwood za zbytky dřeva, hranoly, prkénka, šroubky a hřebíky. 
04.05.2023 06:24

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
08.03.2023 14:39

1. místo ve výtvarné soutěži

Vážení rodiče,  naše školka má 1. místo ve výtvarné soutěži "Namalujte skřítka pro radost". Toto umístění získala Zuzanka Masopustová z červené třídy, pod vedením paní učitelky Ivany Slámové. Jménem celé školy gratuluji Zuzance a děkuji za skvělou reprezentaci naší školy. Mgr. Hana Lisecová...
26.10.2022 13:15

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
05.05.2022 12:59

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili

© 2009 Všechna práva vyhrazena.