Adaptační den - týká se pouze dětí, které jsou zařazeny do nejmenších tříd

29.08.2022 10:01

INFORMACE POUZE PRO RODIČE DĚTÍ Z PRVNÍCH TŘÍD (třídy s nejmladšími dětmi) - BUDOVA MÍROVÉHO HNUTÍ - ZELENÁ TŘÍDA, BUDOVA DONOVALSKÁ - ŽLUTÁ TŘÍDA

 

Vážení rodiče,

připravili jsme si pro Vás možnost navštívit naši školku společně s dětmi již 31. srpna 2022, tedy den před nástupem dětí do MŠ.

V době od 10:00 do 11:30 hodin se můžete přijít seznámit s učitelkami, s prostředím třídy a vyřídit potřebnou administrativu. Děti už budou mít přiděleny značky, a tak si také můžete přinést kapsář s náhradním oblečením a bačkůrky.

Děti si v herně mohou pohrát s hračkami a Vy budete mít dostatek času zeptat se nás na cokoli, co Vás ohledně školky zajímá.

Věříme, že tato možnost napomůže dětem lépe překonávat strach z neznámého prostředí a tím přispěje pohodové adaptaci na školku.

Proto Vás v naší MŠ rádi přivítáme již tuto středu.

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

04.04.2024 07:26

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.  
13.11.2023 10:16

Výstava prací našich dětí na ÚMČ Praha 11

Krásný den, ráda bych Vás informovala o tom, že naše děti vytváří výtvarné práce pro výstavu s názvem "Z barevného podzimu do bílých Vánoc." Jedná se výstavu v budově ÚMČ Praha 11 Ocelíkova ulice. Začátek výstavy je počítán od 5.12.2023. Do tvorby se zapojují...
08.11.2023 12:03

Poděkování za materiální pomoc

Vážení a milí rodiče, velice si vážíme Vaší pomoci a děkujeme rodičům za materiální a jinou pomoc naší škole v tomto roce. Děkujeme rodičům Jakuba Jermáře, Yelyzavety Maznychko, Anežky a Adriany Kyptových, Idy Chýlové, Viktorie Kuchařové, Vojtěcha a Matěje Hájkových, Anety Stejskalové, Nely...
18.10.2023 09:09

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.