Pavučinka - nabídka služby

08.09.2023 15:57

Pavučinka:

Služba, která se přizpůsobí Vám, zcela on-line se zaručenými výsledky. Pavučinka je dostupná 24/7 na platformě WhatsApp a na připravované platformě ve formě webu, kde můžete kdykoliv shlédnout starý i nový obsah řešící nejen tu nejaktuálnější problematiku (SPU, SPCh, vývojová dysfázie, afáziie, rodinné poradenství, osobnostní rozvoj, prevence syndromu vyhoření, aktuální problémy)

 

Co to je?

Platforma zahrnuje sezení ve formě on-line 1x týdně na 45 minut 1 na 1 se mnou, kde se budu věnovat čistě Vám a vyřeším s Vámi jakékoliv otázky. Dále obsahuje 1x za dva týdny možnost se zúčastnit skupinových on-line sezení, kde můžeme probrat problematiky více dopodrobna ve formě skupiny (téma skupinového hovoru bude vždy zveřejněn dopředu). Zároveň se připravuje i on-line video knihovna, do které se bude vkládat jak obecný, tak specifický obsah, který budete mít k dispozici 24 hodin denně (platforma bude co nejdříve hotova).

 

Individuální přístup:

Individuální přístup je pro mne velmi důležitý, a tak mimo sezení a obsah nabízím i možnost kdykoliv si se mnou psát o náhlých problémech. Odpovídám co nejrychleji, jsem Vám opravdu stále k dispozici.

 

Jak?

Úplně jednoduše, z prostředí, které Vám je nejbližší - domov. Vše probíhá on-line formou WhatsApp hovorů na telefonním čísle +420 608 043 090. Tato forma nabízí pohodlí jako je volání čistě přes mobilní telefon, případně i přes stolní počítače/notebooky. Kvalita je stále ale na velmi vysoké úrovni.

 

Jaké jsou mé zkušenosti?

   více o mě na sspg.webnode.cz/

 

Kolik to stojí?

Pokud potvrdíte zájem do 20.9. 2023, tak služba stojí pouze 997 Kč za měsíc formou zasílání faktur o zaplacení. Pokud nestihnete projevit zájem do daného data, tak služba stojí 2.497 Kč za měsíc.

 

Kdy se služba spouští?

Služba se spouští 20.9.2023, takže není nač čekat.

 

Je to nějak závazné?

Ne. Službu můžete kdykoliv zrušit, ale věřím, že to ani nebudete chtít udělat, jakmile uvidíte, že Vám sezení a neustálý přístup k poradci pomáhá.

 

Co je projevení zájmu?

Projevení zájmu je požádání o vstup do této služby na telefonní číslo +420 608 043 090 a následné proplacení první platby.

 

S přátelským pozdravem

 

   Alena Kozlerová

 

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

29.06.2023 06:12

1. a 2. místo ve výtvarné soutěži

Vážení rodiče,  naše školka má 1. a 2. místo ve výtvarné soutěži "Kouzelná zahrádka". Tato umístění získaly Kačenka Kecová pod vedením paní učitelky Ivany Slámové a Elenka Minksová pod vedením paní učitelky Jany Sedláčkové. Jménem celé školy gratuluji oběma dívkám a děkuji za skvělou...
19.06.2023 06:50

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce Fond Sidus

Děkujeme všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili.
13.06.2023 14:58

Poděkování

Děkujeme firmě ZAPA beton a.s. za poskytnutí reflexních vestiček pro děti naší mateřské školy.
13.06.2023 14:50

Poděkování

Děkujeme rodičům dětí Jurka Mikuliče, Klárky Stejskalové, Tobíka Harazima, Filípka Burdy, Emičky Remišové a Adélky Veselé za materiální pomoc naší mateřské škole.  
30.05.2023 07:23

Poděkování za pracovní materiál

Děkujeme truhlářství Rwood za zbytky dřeva, hranoly, prkénka, šroubky a hřebíky. 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.