30.10.2017 proběhla při dlabání dýní ve 3. (modré) třídě Mírového hnutí přednáška pro rodiče na téma Desatero budoucího prvňáčka.

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

13.10.2023 07:20

MINI CROSS CUP 2023:

Naše školka se zúčastnila 13. ročníku běžeckého závodu mateřských škol Jižního Města MINI CROSS CUP 2023. V kategorii MŠ - chlapci se Vojta Kantořík umístil na krásném 2. místě a v celkovém hodnocení mateřských škol Prahy 11 se naše školka umístila na 5. místě. Všem dětem gratulujeme a děkujeme za...
29.06.2023 06:12

1. a 2. místo ve výtvarné soutěži

Vážení rodiče,  naše školka má 1. a 2. místo ve výtvarné soutěži "Kouzelná zahrádka". Tato umístění získaly Kačenka Kecová pod vedením paní učitelky Ivany Slámové a Elenka Minksová pod vedením paní učitelky Jany Sedláčkové. Jménem celé školy gratuluji oběma dívkám a děkuji za skvělou...
19.06.2023 06:50