Zásady školního stravování a omlouvání dětí

01.09.2022 00:00

ZÁSADY ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ A OMLOUVÁNÍ DĚTÍ

Přihlašování ke stravování

Při nástupu každého dítěte rodiče vyplní Přihlášku ke stravování.

 

Odhlašování obědů

Odhlašování předem do 13,00 předchozího dne absence,

v pondělí do 8,30 hodin

 

První den neomluvené absence /neomluvené z hlediska stravování/

První den je možno oběd si vyzvednout ve třídě 11,45 –12,15 hodin.

 

Úhrada stravného

Na účet dle daných osobních údajů – každý strávník obdrží vlastní údaje písemně.

Celodenní stravování od 1.9.2022 – 43 Kč.

Stravování dětí s odkladem školní docházky 45 Kč.

Dle zásad školního stravování lze oběd odhlásit nejpozději den předem.

Pokud se dítě bez předchozí omluvy nedostaví, oběd má počítaný, v tom případě si jej rodiče mohou vyzvednout /z talířů MŠ/ do přinesených nádob ve třídě 11,45 – 12,15 hodin. 

Pokud si rodiče v této době oběd nevyzvednou, bude rozdán ostatním dětem jako přídavek. Dle hygienických norem nelze skladovat a jinak uchovávat uvařená jídla ve školní jídelně či v celém zařízení MŠ. Toto platí pouze první den absence dítěte, o které rodiče předem nevědí - možnost vyzvednutí oběda.

V případě, že dítě s celodenní taxou za oběd odchází po obědě domů, má nárok na odpolední svačinu, která je mu vydána v poledne při odchodu domů.

Ze všech těchto pokynů jasně vyplývá povinnost rodičů nahlásit příchod svého dítěte do zařízení po absenci předem.

 

Omlouvat lze písemně do sešitu zpráv rodičů na třídách či telefonicky. 

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Zpravodaj naší školky

26.08.2020 10:02

Směrnice mimořádné opatření od 1.9.2020

Vážení rodiče, milí přátelé, Vzhledem k tomu, že se blíží 1.9.2020, ráda bych Vás tímto na začátku tohoto závazného sdělení pozdravila, popřála hodně zdraví a přidala přání co nejúspěšnějšího zvládnutí nového školního roku, které nám komplikuje epidemiologická situace, se kterou jste všichni...
28.01.2020 07:38

Sbírka víček - ukončení

Vážení rodiče, sbírka plastových víček pro Adámka je na přání jeho maminky ukončena. Všem, kteří pomáhali, velice děkujeme!!!   Protože máme na skladě velké množství víček z PET lahví a rádi bychom ve sběru plastových víček pokračovali, hledáme jiného odběratele. Víte-li o někom, kdo by...
06.12.2019 13:09

Vystoupení tanečního souboru Ježci na Staroměstském náměstí

V úterý 3. 12. 2019 vystupovaly děti ze souboru Ježci na Staroměstském náměstí. Fotografie si můžete prohlédnout v sekci fotogalerie.
22.11.2019 11:35

Pracovní setkání 11.12.2019 - 3. (modrá) třída Mírového hnutí

Vážení rodiče,  srdečně Vás i Vaše děti zveme na pracovní setkání   KDY:           11. 12. 2019 OD 17:00 HODIN KDE:           3. TŘÍDA (MODRÁ), MŠ MÍROVÉHO HNUTÍ Budeme vyrábět vánoční...
22.11.2019 11:20

Adventní dílna 4. 12. 2019 - červená třída budova Donovalská

Srdečně zveme všechny rodiče a děti na  ADVENTNÍ TVOŘENÍ  ve středu 4. 12. 2019 v 17:00 hodin do červené třídy - budova Donovalská.  Ve školce jsou k dispozici: drobné ozdoby, lepidla, tavící pistole, třpytky, šatní ramínka. S sebou si případně přineste: korpusy a další materiál na...

© 2009 Všechna práva vyhrazena.