budova Mírového hnutí 1680

Prosíme rodiče, aby sledovali nástěnky, kde budou vyvěšeny případné změny termínu, konkretizace či doplnění k akcím ...

ZMĚNA TERMÍNU VYHRAZENA.

 

Školní rok 2019/2020
 
 
 
 
 
 
 
Školní rok 2018/2019
 

19. 9. 2018      9:30    TŘI POHÁDKY O HONZOVI – divadelní představení

26. 9. 2018                 sportovní dopoledne na hřišti u ZŠ Schulhoffova

17. 10. 2018    9:30     KLAUN PEPÍNO

25. 10. 2018    dopoledne     Bradavice nebo Líbeznice - výlet

31. 10. 2018    8:00     FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

31. 10. 2018  17:00     tvořivá dílna pro rodiče a děti "Dýňohraní" - 3. třída (modrá)

23. 11. 2018  dopoledne   Ústní hygiena - nácvik, co je zdravé, pohádka

28. 11. 2018  dopoledne   Vánoce našich babiček - Přerov - výlet

29. 11. 2018    9:30     KOUZELNÝ CIRKUS - ADONIS – divadelní představení

29. 11. 2018  17:00     tvořivá dílna pro rodiče a děti "Adventní" - 4. třída (červená)

5. 12. 2018    dopoledne   Mikulášská nadílka

10. 12. 2018  16:00     Vystoupení na Staroměstském náměstí - JEŽCI 

13. 12. 2018    9:15     O VESELÉM VÁNOČNÍM STROMEČKU – divadelní představení

14. 12. 2018  dopoledne   Vystoupení v Domově důchodců Praha 10 - JEŽCI

17. 12. 2018   17:15    Vánoční setkání u stromečku - zahrada mateřské školy

14. 1. 2019     10:00    Vyšetření zraku

29. 1. 2019      9.30     KVAK A ŽBLUŇK – divadelní představení

20. 2. 2019     17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

26. 2. 2019      9:30     O ZLÉ KOZE – divadelní představení

27. 2. 2019      dopoledne        Masopust - výlet

27. 2. 2019     17:00    Desatero předškoláka pro děti s OMJ - beseda pro rodiče - 2. (žlutá) třída

27. 2. 2019     17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

28. 2. 2019  dopoledne   KARNEVAL (z pohádky do pohádky)

6. 3. 2019        9:00 - 10:00    Den otevřených dveří

                     15:00 - 16:00

7. 3. 2019  dopoledne    návštěva v 1. třídě ZŠ - pro předškolní děti

13. 3. 2019      17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

19. 3. 2019      16:00   Předškolka - 1. (zelená) třída

27. 3. 2019      9:30     PTAČÍ CIRKUS – divadelní představení

27. 3. 2019      17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

25.-29.3.2019             Ozdravný pobyt - ZRUŠEN pro malý zájem

4. 4. 2019        17:00    tvořivá velikonoční dílna pro rodiče a děti - 4. (červená) třída

9. 4. 2019        16:00    Předškolka - 1. (zelená) třída

10. 4. 2019      dopoledne   Vystoupení v Domově důchodců Praha 10 - JEŽCI

10. 4. 2019      17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

11. 4. 2019      10:00    ukázka práce policie - zahrada Mírového hnutí

11. 4. 2019      16:00    Vystoupení na Staroměstském náměstí - výběr JEŽCI 

16. 4. 2019      16:00     Předškolka - 1. (zelená) třída

24. 4. 2019      17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

25. 4. 2019      10:00     KOUZELNÍK A ZLOBIVÉ MÍČKY – divadelní představení

29. a 30. 4. 2019    13:00 - 17:00    zápis do MŠ - VÝDEJ ŽÁDOSTÍ

6. a 7. 5. 2019       13:00 - 17:00    zápis do MŠ - PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ

13. 5. 2019      17:15    AKADEMIE 2. třída (žlutá) - vystoupení dětí

15. 5. 2019      8:00     fotografování dětí

15. 5. 2019      17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

22. 5. 2019      9:30     O SMOLÍČKOVI – divadelní představení

27. 5. 2019    16:30     závěrečné vystoupení kroužku TANEČKY - ve 4. (červené) třídě

29. 5. 2019      9:30     KLAUN FERDA - ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY - ŠERPOVÁNÍ

29. 5. 2019      17:15 - 18:45     keramika pro dospělé - 1. (zelená) třída

30. 5. 2019      17:00    Přednáška spojená s diskusí na téma "Anglické vzdělávání vs. česká pedagogika" - 2. (žlutá) třída

5. 6. 2019        dopoledne         ZOO Chleby - výlet

7. 6. 2019        12:30-156:30     Návštěva speciálního pedagoga Mgr. Aleny Kozlerové v naší mateřské škole

10. 6. 2019      17:00    AKADEMIE 4. (červená) třída - vystoupení dětí

12. 6. 2019      16:15    AKADEMIE 1. (zelená) třída - vystoupení dětí

12. 6. 2019      17:15    AKADEMIE 3. (modrá) třída - vystoupení dětí

13. 6. 2019      dopoledne      dětský sportovní den na hřišti u ZŠ Schulhoffova - 3. (modrá) a 4. (červená) třída 

17. 6. 2019      17:00    Diskusní beseda na téma" Režim dne v naší MŠ s ohledem na děti s OMJ" - 2. (žlutá) třída

17.-21.6.2019             Ozdravný pobyt

 

Vyhledávání

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Navštivte fotogalerii

Novinky

22.02.2018 09:41

Vážení rodiče a přátelé školy

V tomto týdnu zakoupila škola pro dvě předškolní třídy 3D panely, které jsou vynikající pomůckou pro přípravu na školu. Jde o aktivní výukovou pomůcku, která dětem obohatí průběh získávání...
12.09.2017 20:18

Nový projekt - Sportující mládež

Nový projekt - Sportující mládež - pro vaše děti.
29.09.2016 11:39

Opět velká gratulace

Naše děti se účastnily soutěže Jak se hasilo před 150 lety, kde Alexandra Malá získala 3. místo a obdržela krásné ceny. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školky. Mgr. Hana Lisecová Zimová

© 2009 Všechna práva vyhrazena.